Jak se navždy zbavit plísně?Pokud je vaše domácnost náchylná ke vzniku plísní důsledkem vysoké vlhkosti a srážlivosti vody na zdech, je důležité porozumět tomu, že bělidlo ani jiné domácí čisticí prostředky nejsou efektivními způsoby, jak se plísně zbavit. Plíseň se nevyskytuje pouze na povrchu, ale je „zažraná“ do hloubky. Pokud vydrhnete plíseň Savem z povrchu zdi, bude se dál šířit do hloubky skrze zdivo.

Pokud přetrvávají vážné či trvalé problémy se vznikem plísně, měli byste ihned zjistit, proč se vlhkost uvnitř vašeho obydlí tvoří. Jakmile se vám podaří tuto skutečnost identifikovat a vyloučíte všechny příčiny pronikání nebo kumulace vlhkosti v bytě, už není obtížné se plísně nadobro zbavit.

Zkondenzovaná voda se v bytě vyskytuje jako přímý důsledek slabé nebo neadekvátní ventilace. Jakmile se podaří neduhy s ventilací správně vyřešit, neměla by se v pokojích nadále objevovat.

Pozůstatky po plísni, která uschne, by měly být snadno odstranitelné speciálními přípravky nebo povoláním specializované firmy, která to správnými postupy udělá za vás.

Prana disponuje ventilačními systémy navrženými tak, aby problémům s plísněmi a kondenzací vody předcházely.

Zařízení přivádí čerstvý vzduch očištěný od nečistot do vaší domácnosti. Šetrně ji ventiluje a udržuje v ní zdravé a svěží prostředí po celý rok. Systém Prana se snadno instaluje bez zásadního zásahu do budovy.

background

Potřebujete poradit?

Ano, potřebuji

Nebo podívejte se a naše produkty